O firmie

kompetencje i doświadczenie

27 lat doświadczenia
w branży IT

eksperci i inżynierowie
do Państwa dyspozycji

ponad 200 000
zrealizowanych zamówień

autoryzacje i certyfikaty
wiodących producentów

oficjalny polski kanał sprzedaży

Laphard.pl to projekt, którego podjęła się załoga Hardsoft-Telekom. Od prawie trzydziestu lat dostarczamy i wdrażamy rozwiązania IT w firmach i instytucjach w całej Polsce. Nasza firma powstała dokładnie w sierpniu 1992 roku, dla kontrastu w tym samym roku w Polsce uruchomiono pierwszą sieć telefonii komórkowej. 

Oferujemy doradztwo i kompleksową obsługę. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą systemów informatycznych, projektowaniem i wykonaniem sieci, infrastruktury serwerowej czy okablowaniem strukturalnym. Dynamiczny rozwój działalności pozwolił na znaczne poszerzenie naszej oferty. Posiadamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz wysoko wykwalifikowany zespół doradców, inżynierów i serwisantów, który zapewnia naszym Klientom szeroką wiedzę w zakresie sprzętu, oprogramowania i usług.

Specjalnością laphard.pl jest dostarczanie laptopów biznesowych dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Tym, co odróżnia nas od wielu innych firm dostarczających sprzęt komputerowy, jest pasja. Nie jesteśmy firmą handlową, dla której liczy się "przepchnięcie" paczki do klienta końcowego. My tym sprzętem żyjemy, interesujemy się każdą nowinką technologiczną i tym, co dzięki niej może zyskać nasz kontrahent. Kiedy inni czytają książki, my całymi dniami analizujemy specyfikacje techniczne... Wiemy co sprzedajemy, bo wszystkie laptopy testujemy osobiście. Stawiamy tylko na sprawdzone i pewne rozwiązania, dlatego w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo każdej możliwej marki sprzętu.

Doceniają nas zarówno Klienci, jak i producenci, czego dowodem są liczne autoryzacje i certyfikaty. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących producentów sprzętu i oprogramowania. Poprzez ciągły rozwój zapewniamy odpowiednie rozwiązania IT, utrzymując ciągłość procesów biznesowych wielu przedsiębiorstw i instytucji.

Właściciel firmy Hardsoft-Telekom Pan Jarosław Kaźmierczak w uznaniu zasług za zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki, propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości otrzymał w 2015 roku Dyplom Ministra Gospodarki.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do kadry zarządzającej, która mając świadomość koniecznych zmian wymuszanych przez nowe technologie, oczekuje wsparcia i pomocy w realizacji swoich planów inwestycyjnych. Dbamy o to, żeby rozwiązania, które proponujemy, przyczyniały się do zwiększenia wydajności, bezpieczeństwa i komfortu pracy.

 

Inne rozwiązania, które wdrażamy na co dzień:

 • Macierze i serwery: NetApp, HPE, Lenovo, Fujitsu, Dell;
 • Bezpieczeństwo: Fortinet, Check-Point, Watchguard, Gdata, Eset;
 • Backup, archiwizacja i replikacja: Veeam, Arcserve, Altaro, Barracuda;
 • Komputery: Lenovo, Dell, HP, Fujitsu;
 • Zarządzanie infrastrukturą IT: ITManager, nVision;
 • Druk: Lemark, Oki, Brother;
 • Oprogramowanie i wirtualizacja: Microsoft, Vmware;
 • Sieci: HPE, Dlink;
 • Zasilanie: Vertiv (Emerson), APC, Ever;
 • Monitoring cyfrowy i wideokonferencje,
 • Outsourcing IT.

 

Nasz salon sprzedaży:

 

Hardsoft-Telekom
Namysłowska 17/19
60-166, Poznań

NIP: 7820030475
REGON: 632 042 673
tel. 61 665 71 71

ht.poznan.pl

Godziny otwarcia:
Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Nasi eksperci służą pomocą

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa przy zakupie sprzętu komputerowego?
Skontaktuj się z nami na wybrany sposób.

 61 665 71 71 +48 601 638 068  czat online
Strefa wiedzy
Blisko partnerów - Seminarium 2018

Tygodnie przygotowań zakończone spektakularnym sukcesem! Dziś podsumowujemy zorganizowane przez nas seminarium poświęcone premierze Microsoft Office 2019 i Windows Server 2019. W spotkaniu wzięło udział, aż 188 firm i podmiotów z sektora publicznego oraz rządowego.

Solidny i mobilny laptop biznesowy Dell Vostro 5471

Laptop biznesowy ma być urządzeniem, które wspiera pracownika w codziennych obowiązkach, a także pomaga mu rozwijać swoje pasje i doskonalić umiejętności po godzinach. ;-) Sprzętem, który sprawdzi się nie tylko w biurze i w podróży z pewnością jest nowy Dell Vostro 5471.

Elita w Biznesie, czyli HP EliteBook 850 G5

W roku 2018 największy producent komputerów osobistych na świecie mocno odświeżył całą serię EliteBook. Zdecydowanie lepsze wyświetlacze i metalowa obudowa mają pomóc EliteBook'om G5 dotrzeć do jeszcze szerszej grupy użytkowników biznesowych. Dlatego też piąta generacja HP EliteBook 800 G5 oferuje...

Kompetentni w Biznesie

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl