Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

W Polsce prawo bardzo dobrze chroni interesy klientów indywidualnych, mają oni możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od momentu przeprowadzenia transakcji. Ustawodawca nie przewidział jednak takich uprawnień dla klientów biznesowych i instytucjonalnych stawiając ich w dużo gorszym położeniu. My w laphard.pl wychodzimy z założenia, że wszędzie tam gdzie jesteśmy w stanie pomóc naszemu klientowi robimy to bez wahania. Kupując u nas wybierają Państwo markę, która istnieje na rynku już prawie 30 lat i zadbała w tym czasie o interesy setek klientów. U nas klienci biznesowi i instytucjonalni, w zdecydowanej większości przypadków, mogą dokonać zwrotu zakupionego towaru. Oczywiście po uprzedniej konsultacji z opiekunem klienta.

W przypadku zakupów dużej partii towaru prosimy by dokładnie zapoznać się z jego specyfikacją techniczną przedstawioną na stronie producenta. Czasami "diabeł tkwi w szczegółach" i dobrze jest zakupić jedną sztukę danego produktu by dokładnie przetestować ją przed zakupem większej partii sprzętu.

 

Jeśli dojdzie jednak do sytuacji, w której zechcą Państwo zwrócić zakupiony sprzęt proszę o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą:

1. Proszę napisać do nas maila na adres . Mail powinien zawierać następujące informacje:

  • Nazwa firmy, imię i nazwisko osoby kontaktowej, nr telefonu,
  • numer faktury, kod produktu i ilość sztuk
  • przyczyna zwrotu/reklamacji

2. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, jednocześnie prosimy o cierpliwość. W przypadku dużej ilości zamówień w sklepie proces ten może wydłużyć się do kilku dni. W przypadku pozytywnej decyzji dotyczącej zwrotu, prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Zwracany/reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Hardsoft Telekom
Namysłowska 17/19
60-166 Poznań

4. Odesłany produkt zostanie sprawdzony, jeśli towar będzie kompletny i nie będzie nosił śladów użytkowania przekażemy dyspozycję zwrotu środków do naszego działu księgowości, a ten niezwłocznie zwróci Państwa wpłatę.

5. Jeśli zwracany produkt będzie niekompletny lub będzie nosił ślady użytkowania, wtedy nie będzie możliwości jego zwrotu.

 

Strefa wiedzy
Uniwersalny inaczej HP ProBook 650 G4 - recenzja

Cały rynek notebooków ewoluuje nieustannie w kierunku projektów w typie Ultrabook. Nie wszyscy płyną jednak z prądem nowych trendów. Niektóre bardziej tradycyjne projekty nadal trzymają się dobrze, taki jest HP ProBook 650 G4. To, czy i dla kogo jest  ten notebook biznesowy spróbujemy ustalić w dzisiejszych rozważaniach.

Blisko partnerów - Seminarium 2018

Tygodnie przygotowań zakończone spektakularnym sukcesem! Dziś podsumowujemy zorganizowane przez nas seminarium poświęcone premierze Microsoft Office 2019 i Windows Server 2019. W spotkaniu wzięło udział, aż 188 firm i podmiotów z sektora publicznego oraz rządowego.

Kompetentni w Biznesie

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl